Bratislavsky sachovy zvaz

Pozastavenie ligových súťaží BŠZ !!!  

V súlade s nariadením krízového štábu SR v súvislosti s epidemiologickou situáciou nákazy novým koronavírusom (COVID-19) sú až do odvolania pozastavené všetky ligové súťaže riadené BŠZ (3. - 5. liga). Minimálna doba pozastavenia je do 30.4.2020 s tým, že ŠTK BŠZ a VV BŠZ budú starostlivo monitorovať aktuálnu situáciu a príjmu ďalšie opatrenia. V prípade priaznivého vývoja budú zameškané kolá odohrané v náhradných termínoch, pri nepriaznivom vývoji sa bude zvažovať aj predčasné ukončenie súťaží. O prípadných zmenách ako aj technických dopadov na súťaže Vás budeme priebežne informovať.

 

Za nenastúpenie hráčov na zápas a neobsadenie šachovníc, ktoré sa udiali v kolách hraných v mesiaci marec 2020 sa nebudú udeľovať pokuty. Takisto sa nebude pokutovať ani neodôvodnené nenastúpenie hráča základnej zostavy počas ligovej sezóny 2019/2020.

BŠZ zároveň odporúča všetkým klubom vo svojej pôsobnosti, aby v rámci prevencie zrušili svoje vlastné akcie (turnaje, klubové dni, stretnutia členov...).

Ďakujeme za pochopenie prijatých opatrení.

Martin Sklár, predseda BŠZ

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...