Bratislavsky sachovy zvaz

Majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v rapid šachu 2022

Vážení šachoví priatelia,

Počas budúceho víkendu t. j. 4. - 5. 6. 2022 v priestoroch Kultúrneho domu Ľ. Štúra v Modre sa uskutočnia otvorené Majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v rapid šachu pre rok 2022, na ktoré by sme Vás touto cestou radi pozvali.

V sobotu sa bude hrať turnaj jednotlivcov, ktorý je súčasne 26. ročníkom Memoriálu Dr. Jozefa Federiča - http://chess-results.com/tnr619352.aspx?lan=4, v nedeľu sa v premiére uskutoční aj turnaj 4-členných družstiev po názvom 1.JAVES Cup http://chess-results.com/tnr619356.aspx?lan=4&art=0

Oba turnaje sa hrajú tempom 2 x 10 minút na partiu + 5s/ťah na 9 kôl so zápočtom na FIDE Rapid rating. Okrem finančných a vecných cien sa noví majstri Bratislavského kraja istotne potešia aj z originálnych pohárov z miestnej keramickej dielne.

Podujatie organizuje klub ŠK Modra a podporujú ho Bratislavský samosprávny kraj, Bratislavský šachový zväz, www.sachovepomocky.sk a ChessEvolution.

 

Stanislav Vlček, Bratislavský šachový zväz

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...