Bratislavsky sachovy zvaz

Majstrovské podujatia BŠZ 2023

Vážení šachoví funkcionári a organizační pracovníci a členovia klubov BŠZ, 
 

BŠZVýkonný výbor BŠZ na základe prihlášok do konkurzov pridelil majstrovské podujatia BŠZ na rok 2023 nasledovne:

 

 

 

 

 

(Otvorené) Majstrovstvá BŠZ v klasickom šachu jednotlivcov - 6.5.-11.5.2023 ako súčasť 42. ročníka Open Slovan, Bratislava v spolupráci s ŠK Slovan Bratislava - propozície, prihlásení, výsledky

(Otvorené) Majstrovstvá BŠZ v rapid šachu jednotlivcov - 3.6.2023 ako súčasť 27. ročníka Memoriálu Dr. J. Federiča, Modra v spolupráci s ŠK Modra - propozície, prihlásení, výsledky.  

(Otvorené) Majstrovstvá BŠZ v rapid šachu 4-členných družstiev - 4.6.2023 ako súčasť 2. ročníka JAVES Cup, Modra v spolupráci s ŠK Modra - propozície, prihlásení, výsledky.

(Otvorené) Majstrovstvá BŠZ v bleskovom šachu jednotlivcov - 4.8.2023 ako súčasť 3. ročníka festivalu Bratislavské šachové leto v spolupráci s Bratislavskou šachovou akadémiou a ŠK Dps - propozície, prihlásení, výsledky

Na majstrovské podujatia BŠZ 2023 Vás srdečne pozývame a tešíme sa na početnú účasť.

z poverenia VV BŠZ, Stanislav Vlček

2% pre BŠZ

Vážení členovia šachových klubov BŠZ,

radi by sme Vás požiadali o darovanie 2% zo zaplatenej Dane z príjmov pre Bratislavský šachový zväz, ktorého členmi ste aj Vy.

Informácia k možnosti pomôcť svojmu klubu 2% z dane prostredníctvom BŠZ:
 
Chcete darovať svojmu klubu 2% z dane, ale ten nie je registrovaný ako prijímateľ? Žiadny problém, môžete mu pomôcť prostredníctvom BŠZ.

Viac informácii...